Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Czarusia

Ur. w 2006.
Przemiła koteczka czarna z białymi łapkami.
Jest przymilna, łasi się i domaga głąskania. Zagaduje do człowieka. Ugniata łapkami. Praktycznie wystarczy usiąsć, żeby Czarusia wdrapała się na kolana i zaczęła się łasić. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.
Jest koteczką spokojną kanapową.
Koteczka błąkała się na osiedłu przy ul. Broniewskiego. Pare miesięcy była dokarmiana przez studentkę. W końcu trafiła do ośrodka adopcyjnego. Jest zaszczepiona, wysterylizowana, odrobaczona.

Czarusia ma przeżedzona siersc na tylnych łapkach co może swiadczyć o stresie. Pozostałe futerko jest piękne i jedwabiste. Koteczka nie wchodzi w konflikty z innymi kotami ale też się z nimi nie zaprzyjaznia. Problem z futerkiem, może oznaczać stres. Dlatego szuka domu gdzie będzie jedną jedyną.
Sierpień 2007 - koteczka ma kryształy w moczu i wymaga jakis czas karmy urinary oraz okresowych badań moczu.

Listopad 2007 Czarusia zamieszkała ze swoją nową panią, która bardzo dba o jej zdrowie. Czarusia od razu się zaaklimatyzowała i daje swojej pani wiele pieszczot i czułości.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.