Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

edesa2

Prosiliśmy o pomoc dla suczki Edesy, która przebywała obecnie pod opieką Fundacji Canis. Suczka bardzo szybko i ladnie dochodziła do siebie. Operacja stawu biodrowego zostala przesunięta do czasu gdy suczka będzie w lepszym stanie. Wychodziła na spacery, ładnie jadała, wynika badań miała dobre i wydawało się, że szybko wydobrzeje i znajdzie nowy dom.

Niestety suczka nagle odeszła z nieznanych przyczyn.

12 lutego 2011 wolontariusz zgłosił bardzo zabiedzonego, słaniającego się psa, kulejącego na łapę  na terenie jednego z centrów ogrodniczych.  Niestety właściciel centrum odmowił pomocy w wydostaniu psa mówiąć "jak weszła do wyjdzie".  Dopiero panowie z firmy ochroniarskiej pomogli wynieść niechodzącą suczkę. W samochodzie, tuliła się, obawiała się i było widać w jej oczach bezradność, rozpacz i prośbę o dobre traktowanie. Natychamista została zawieziona do kliniki calodobowej na Powstańców Śląskich gdzie zajęto się nią fachowo. Suczka jest wychudzona do granic możliwości (z tego też powodu nie miała już siły chodzić).  Odżywiana jest dożylnie. Prześwietlenie uszkodzeonej (rana na udzie) tylnej łapy wykazało złamanie kosci udowej oraz pęknięcie panewki stawu biodrowego. W związku z tym, musi odbyć się operacja usunięcia główki kości udowej i gwożdziowanie łapy.

 Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.