Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Inne czasopisma

Moj pies
koty Miesięcznik, mimo nazwy, poświęcony jest różnym zwierzętom domowym: kotom, ptakom, gadom. "Mój pies" opisuje domowych ulubieńców i ich właścicieli w sposób bardzo ciepły i swojski. Czuje się, że nie jest to przedruk pisma zagranicznego. Nie jest czytadełkiem pełnym ciekawostek i wzruszających historyjek lecz prawdziwym poradnikiem dla wielbicieli zwierząt, pełnym praktycznych rad i wskazówek. W każdym numerze przedstawiana jest rasa psa oraz często rasy kotów. Mnie jako historyka z wykształcenia najbardziej zaciekawia rubryka "Zwierzęta między nami" opisująca mity i legendy różnych narodów na temat psów i kotów, historię tych zwierząt w różnych regionach świata. Zaś artykuły o sławnych ludziach kochających zwierzęta i ich domowych pupilach bardziej wzmagają ciepłe uczucia wobec czworonogów, niż przygnębiające, tragiczne historie. http://www.koty.pl http://www.psy.pl

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.