Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Zdarzyło się jutro to sympatyczny amerykańskie serial, którego bohater dostaje codziennie jutrzejszą gazetę. Czytając o przyszłych nieszczęąliwych wypadkach próbuje im zapobiec.";

Tajemniczy rudy kot jest właśnie tym, który codziennie rano przynosi gazetę, i nie tylko. Przyciąga uwagę Garego na gazetę. Smutne jest tylko to, że bohaterowie serialu traktują go jako zwykłego kota podwórzowego, który jest obok i sam się o siebie troszczy. Gariemu nawet nie przychodzi do głowy, żeby go pogłaskać.

 


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.