Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Jestem Jakub Muszyński z Malborka, a to moje koty.

Na pierwszych zdjęciach jest Kicia, która się do nas przybłąkała w wakacje 2004 roku. Nie ma zbyt dużego zaufania do ludzi, nawet z wyglądu bardzo przypomina dzikiego kota nubijskiego. Potrafi bardzo dobrze polować. Nieraz odchodziła daleko od domu i wracała po kilku dniach z jakimś nornikiem lub innym gryzoniem.

Na następnych zdjęciach jest jej syn Miar. On jest bardzo śmiały zarówno do ludzi jak i obcych kotów, które nieraz przed nim uciekają. Jest bardzo marudny, ale za to ma dobre zachowanie i też jest dobrym myśliwym jak Kicia.

Moje koty mieszkają na podwórku. Mają taką specjalną budkę ze styropianu schowaną pod zadaszeniem, w której mogą spać.Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.