Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Spis treści

Reportaz ten powstał w latach 2000-2001, kiedy wraz z grupa miłosników zwierzat, jezdziłam do Azylu w Konstancinie aby pomagac, sprzatac itp.

Informacje te są już prawdopodobnie nie aktualne, gdyż nie nie miałam od dawna kontaktu i wiadomości z tym azylem.

-------------------------------------------------------

Pani Irena Jarosz prowadzi w Konstancinie koło Warszawy przytulisko dla bezdomnych kotów "Koci azyl". Niesie pomoc wielu skrzywdzonym i chorym zwierzętom. azyl1

Do osób wrażliwych na los bezdomnych kotów i w ogóle do miłośników zwierząt skierowany jest poniższy list.

Prowadzę przytulisko dla rannych, pokrzywdzonych, bezdomnych kotów. Obecnie ponad 100 kotów i kotek znalzało schronienie i opiekę w moim domu.

Niestety, borykam się z trudnościami finansowymi, bo nie jestem w stanie sama pokryć kosztów ich utrzymania i leczenia, sterylizacji i utrzymania zwierząt. Wszystkie moje koty są odrobaczane, szczepione i leczone.

Dbam o to aby moi zdrowi podopieczni znajdowali kochających właścicieli. Lecz poszkodowanych zwierząt jest wciąż więcej, niż ludzi, którzy chcieliby się nimi zaopiekować.

Dlatego też tych, którzy są wrażliwi na krzywdę zwierząt, proszę o wsparcie finansowo albo rzeczowe (karma, piasek dla kotów, koszyczki, miseczki, środki do odpchlenia, odrobaczenia).

Proszę pamiętać, że wspierając moje działania na rzecz bezdomnych zwierząt, ratujecie Państwo życie tych bezbronnych istot.

Z wyrazami szacunku
Irena Jarosz

 


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.