Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Witam na nowej stronie Koci Dom

Z początkiem nowego 2011 roku zaprasząm na nową wersję strony o kotach Koci Dom.

Strona jest obecnie w wersji dynamicznej co daje umożliwia lepsza nawigacje, łatwiejsze dotarcie do materiałów, ładniejsze galerie zdjęć i wiele innych możliwości.

W chwili obecnej nie wszystkie elementy strony zostały przeniesione na nową wersję. Brakuje działów Znalzłem dom, Za tęczowym mostem, cześći Kota w Sztuce i Katalogu Lecznic. Te treści przeniosę wkrótce w miarę możliwości.

Zapraszam do oglądania zdjęć kotów i nietylko. Części galerii wymieniłam na nowe, lepszej jakości zdjęcia. Pojawi się tez sporo nowych galerii zdjęć. Czasami fotografuję amartorsko dlatego na tej stronie pojawią się także zdjęcia o innej tematyce, nie tylko kocie.

Katalog lecznic weterynaryjnych w Warszawie jest na razie w budowie. Jest tu możliwość aby lecznice same dopisywały swoje dane (za darmo). Katalog jest moderowany.

Ogłoszenia o zwierzętach - zostaną całkowicie zmienione. Niestety obecne ogłoszenia nie będą już działać i należy je wpisać ponownie, gdy tylko serwis ogłoszeniowy zacznie działać.

Zapraszam do oglądania strony - Malgorzata


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.