Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Simone del Tintore (1630–1708)

Włoski malarz, który głównie malował martwe natury, lecz także obrazy o tematyce religijnej. Studiował w Rzymie i znalazł się w gronie wielbicieli Caraaggia. Ewoluował od malowania martwej natury do żywej natury, gdzie przedstawiał żywe zwierzęta, kwiaty w koszach.

Still Life with Mushrooms Fruit a Basket of Flowers and a Cat

 

simone

 

 

Jean Alaux (francuski malarz - 1786-1864)

Pracownia Ingresa w Rzymie 1818

Obraz przedstawia rzymskie mieszkanie francuskiego malarza J.A.D. Ingresa i jego żony Madeleine. Przy drzwiach do pracowni malarskiej siedzi biały kotek.

Francois Boucher

Toaleta 1742

Na arystokratycznym francuskim dworze pięknej kobiecie towarzyszy kotek. Koty często były w malarstwie symbolizowały erotykę. Tutaj kotek siedzi u stóp panny poprawiającej podwiązkę i pewnie szykującej się na spotkanie z ukochanym.


Poranek 1746


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.