Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Zaduszki zwierzęce

Od ponad dziesięciu lat w Polsce jest obchodzone święto "zwierzęcych zaduszek". W pierwszą niedzielę października miłośnicy zwierząt, którzy pochowali swych przyjaciół na podwarszawskim cmentarzu dla zwierząt w Koniku Nowym, tłumnie przyjeżdżają, by w niecodziennej rodzinnej atmosferze spędzić kilka chwil przy grobach swych pupili.
Jolanta Pruchniak z Warszawy często odwiedza groby swych dziesięciu kotów pochowanych na podwarszawskim "Koniku". Urzeka ją zawsze nie tylko niezwykła życzliwość panująca tu między ludźmi, którzy piknikują pomiędzy barwnie przyozdobionymi mogiłkami, ale także przyjeżdżające tu wraz z opiekunami radosne, bawiące się między grobami zwierząt psy. Na cmentarzu spoczywają najczęściej psy i koty, ale swój grób ma tu również koń, żółw, świnka morska, a nawet szczurek.
Pierwsza niedziela października to czas, w którym wspominając nasze zwierzęta, zastanawiamy się, dlaczego odchodzą one tak szybko... ale jednocześnie dziękujemy im, za to, iż swym życiem tak bardzo wzbogaciły nasz ludzki byt w czasie wędrówki ku wieczności.

 

KOT 10 - październik 2006
magazyn dla miłośników kotów.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.