Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Ciekawe informacje

Dlaczego koty się myją? Kocie zamiłowanie do codziennej toalety jest dobrze znane. Koty myją się po to, by usunąć z sierści kurz czy zabrudzenia. Wylizująć futro przemieniają je w doskonale izolującą warstwę, zmierzwione nie chroni przed zimnem. Ponadto języczkiem drażnią znajdujące się na skórze gruczoły łojowe, które zaczynają pordukować wydzielinę impregnującą sierść przed wilgocią. Wymyty kot staje się "ubrany" i nieprzemaklany. Toaleta służy mu też dobrze podczas upałów. Ponieważ nie posiada on gruczołów potowych, zwilżając sierść usuwa nadmiar ciepła z organizmu.
Dodatkowo pod wpływem promieni słonecznych na powierzchni futerka wytwarza się witamina D. Koty zaopatrują się więc w ten niezbędny składnik, zlizująć go z włosów. Dokładna toaleta służy też rozładowaniu napięcia. Zestresowany kotek myje się nerwowo, podobnie jak człowiek drapie się czy pociera swoją skórę.
Życie na gorąco - 13.04.200

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.