Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Autor: Christian Jacq
Tytuł: Świetlisty kamień - drugi tom Mądra Kobieta

Powieść autorstwa egiptologa mówi o życiu Miasta Prawdy, w którym żyje bractwo zajmujące się budową królewskich grobowców. Miasto jest chronione i nikt nie ma do niego wstępu. Rządzi w nim Pisarz Grobowca. Urzędnik miejski próbuje wkroczyć do miasta pod pozorem obliczenia ilości zwierząt gospodarczych. Pisarz Grobowca odpowiada, że w mieście są tylko zwierzęta domowe psy, koty i małpki. Wkrótce Pisarz musi rozstrzygnąć spór - kobieta skarży, że sąsiadka ukradła jej kota. "Na szczęście łazęga kot zeskoczył z dachu prosto pod stopy swojej pani, która chwyciła go w ramiona i ucałowała, łając przy tym łagodnie".

Jedna z bohaterek Jasnotka zostaje Mądrą kobietą - lekarką miasteczka - jej pierwszym pacjentem jest kotek, którego leczy dotykiem i tym udowadnia swoje magiczne siły.

 


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.