Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Autor: Ursula K. Le Guin
Tytuł: Cztery Drogi ku Przeznaczeniu

Cztery nowele, których akcja toczy się na planetach Warel i Yeowe, gdzie panuje ustrój niewolniczy. W pierwszej noweli bohaterka, stara kobieta, ma kota imieniem Gubu. W czasie pożaru jej domu, sąsiad ratuje kota i ofiaruje im obojgu mieszkanie w swym domu. W ostatniej nowelce bohaterka, byla niewolnica, dostaje kotka, a własciwie kotkę, którą nazywa Właściciel. Na planetach Warel i Yeowe występują łaciate koty - zwierzęta domowe i koty myśliwskie.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.