Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Autor: Andrzej Ziemiański
Tytuł: Achaja

Wspaniała powieść fantazy i powieść akcji zawierająca trzymającą w napięciu intrygę polityczną, plastyczne opisy walk, świetny opis życia w innym świecie. Achaja prawie dorównuje powieściom Sapkowskiego, chociaż brak tu wątku romansowego i klimatu romantyzmu.
W drugim tomie powieści bohaterka, księżniczka Achaja, jako oficer zwiadu armii Arkach, zostaje wysłana do nieprzebytego lasu z misją wojskową aby wynegocjować szlak handlowy do sąsiedniego państwa. Nikt nie wie jaki lud rządzi w puszczy, nie przepuszczając żadnych karawan. Wojsko Arkach zostaje zaatakowane przez nieznanego wroga. W czasie krwawej bitwy Achaja i czarownica Arnne zostają zabite. Budzą się wśród ludzi kotów. Same wyglądają jak oni - mają kły, pazury i ogony oraz czarne oczy bez białek. Achaja odzyskuje władzę w niesprawnej ręce i węch. Obie widzą w nocy i mają zwierzęcy węch. Okazuje się, że tajemniczy ludzie-koty ożywili je w celu przesłuchania.
Achai udaje się wynegocjować otwarcie szlaku handlowego do państwa Chorych Ludzi, po czym wraz z Arnne wraca do swoich. Pazuy i ogon można "zniknąć", aby wyglądać jak zwykły człowiek. Po drodze towarzyszą im gromady kotów i okazuje się, że dziewczyny mogą się z nimi porozumieć. Niestety po dotarciu do fortu zostają aresztowane, związane i wtrącone do więzienia. Na moment udaje im się zamienić w koty i uwolnić z więzów. Gdy udaje im się przekonać dowództwo fortu, że są ze zwiadu i uzyskać pozwolenie na powrót do stolicy, nakazują wojsku karmienie kotów, gdyż są to "emerytowani żołnierze zwiadu".


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.