Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Autor: Andrzej Sapkowski
Tytuł: Boży bojownicy

Elencza von Stietencron jest jedynym, żyjącym świadkiem zrabowania podatku na krucjatę przeciw husytom. Ukrywa się pracując w kuchni klasztornej. Husycki szpieg Tybald Raabe ostrzega ją, że została zdradzona i organizuje jej ucieczkę. Nakazuje jej aby natychmiast wsiadała na konia. Wbrew temu Elencza jednak wraca do swojej celi, aby zabrać kota. Czeka tam na nią zabójca. Jednak ktoś inny staje w obrnie Elenczy. Zabójca ucieka, Elencza chwyta kota i wskakuje na konia.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.