Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Autor: Jacek Piekara
Tytuł: Sługa Boży, Młot na Czarownice i Miecz Aniołów

Świetne opowiadania o przygodach Mordimera Madderdina, licencjonowanego inkwizytora Jego Ekscelencji Biskupa Hez-Hezronu. Akcja opowiadań toczy się w alternatywnej rzeczywistości europejskiego średniowiecza, gdzie Inkwizycja walczy z rzeczywistymi objawami czarnej magii, potworami i wampirami. Inaczej niż w naszej historii, kiedy to Inkwizycja zwalczała reformatorów i wolnomyślicieli jak również szalonych rewolucjonistów aby zachować naturalny porządek rzeczy, w opowiadaniach Jacka Piekary zagrażające ludziom czary istnieją naprawdę.
Koty w opowiadaniach raczej nie występują, chyba jako element zaułków średniowiecznych miast i miasteczek. W tomie Młot na czarownice Mordimer mści się na swym byłym wykładowcy ze szkoły inkwizytorów, który kiedyś okrutnie zamęczył jego psa (psa, którego Mordimer znalazł, przygarnął i odkarmił). Ironicznie ów były nauczyciel przez lata stał się lepszym człowiekiem wstępując do heretyckiej sekty wierzącej, że Chrystus zmarł na krzyżu.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.