Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Autor: Christian Jacq
Tytuł: Ramzes

W powieści wymieniany jest kot poety Homera, który miał na imię Hektor.

Autor: Christian Jacq
Tytuł: Ramzes - tom Syn Światłości

Młody Ramzes będący jeszcze regentem oprowadza poetę Homera po ogrodzie. Na widok drzewa cytrynowego Homera nachodzi natchnienie do tworzenia. Życzy sobie stołka i liści szałwii.
"Czarno-biały kot wyszedł z domu i stanął nieruchomo o krok od poety; po chwili wahania skoczył mu na kolana i natychmiast zasnął.
- Kot, cytryna i wonne wino! Nie popełniłem błędu. A Iliada będzie arcydziełem." Powieści Ch. Jacq to bajki dziejące się w Starożytnym Egipcie. Znawcy Egiptu twierdzą, że książki te zawierają wiele przekłamań, ale w bajkach nie ma to znaczenia. Książki te ukazują świat prawie idealny, gdzie dobro zwycięża, władca dba o dobro poddanych, a nawet celem jego życia i pracy jest rzeczywiste dobro państwa i żyjących w nim ludzi. Faraon w książkach Jacq prowadzi politykę pokojową, rozsądną tak aby ludzie żyli spokojnie i dostatnio. Powieści Jacq ukazują świat, gdzie szanuje się kobiety oraz przyrodę i zwierzęta. Przeciwstawieniem są siły ciemności, które nie troszczą się o ludzi i zwierzęta, kobiety chcą pozbawić praw i zamknąć w domach. Na szczęście siły ciemności zawsze przegrywają.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.