Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

pomoc kotom wolno żyjacymProgram kontroli rozmnażania kotów żyjących wolno "Złap, Wysterylizuj i Wypuść" (ZWW) jest najbardziej efektywnym i humanitarnym sposobem ograniczenia bezdomności zwierząt i poprawienia ich bytu. Karmiciele kotów tworzą armię ludzi dobrej woli, którzy poświęcają swój czas i finanse na polepszenie bytu zwierząt żyjących w miastach i na wsiach. Jednak nie są oni w stanie pomagać dużej ilości zwierząt. Dlatego koty powinny być wysterylizowane aby nie mnożyły się. Dzięki temu karmiciele będą mogli lepiej zadbać o mniejszą kolonię kotów.

Organizacje opieki nad zwierzętami mogą rozpocząć program pomocy kotom wolno żyjącym. przez zaoferowanie karmicielom darmowych lub rabatowych sterylizacji kotów oraz wypożyczać klatki-łapki, oraz klatki wystawowe do przechowywania kotów na czas rekonwalescencji.

Nawet jedna darmowa lub rabatowa sterylizacja stanowi początek. Zapobiegnie ona urodzeniu kolejnych miotów bezdomnych kociąt, które będą chorować z powodu niedożywienia i złych warunków bytowania.

Zakup klatkę-łapkę oraz klatki wystawowe - jedną lub kilka - i użyczaj ją karmicielom kotów. Niektórzy producenci takich klatek oferują zniżki dla organizacji prozwierzęcych. Można też prosić producentów o darmowe przekazanie takiej klatki.

Nawiąż współprace z lokalnymi weterynarzami aby wynegocjować zniżkowe leczenie dzikich kotów oraz sterylizacje kotek i kastracje kocurów.


 

Szukaj sponsorów w celu zdobycia karmy dla bezdomnych kotów i zorganizuj przekazanie jej karmicielom

Pomagaj karmicielom kotów wolno żyjących także przez doradzanie oraz przekonywanie ich o zachowanie czystości. Często brak czystości, pozostawione brudne miseczki dla kotów są zarzewiem niezgody i wrogości mieszkańców bloku, którzy stają się wrogami kotów. Dlatego też ważne jest aby przekonywać aby karmiciel nie zostawiał brudnych miseczek, jedzenia. Ważne też jest aby przekonywać karmicieli aby podawali kotom właściwą karmę a nie resztki z domu, które bardziej szkodzą kotom niż pomagają. Ważne jest aby nie narzucać karmicielom dostosowania się do standardów, ale przekonywanie przyniesie dobre rezultaty.

Stańcie się rzecznikami kotów i ich karmicieli. Niech prawnicy, urzędnicy państwowi i media wiedzą, że mogą się do was zwrócić o fachową ekspertyzę i poradę dotyczącą spraw kocich. Stwórzcie też swój własny zespół wolontariuszy

Szukajcie też domów zastępczych dla kotów i kociąt, gdzie zwierzęta będą oczekiwać na adopcje. Poszukujcie zastępczych opiekunów dla kotów poprzez Internet, ogłoszenia w gazetach, firmowych gazetkach i ogłoszenia wieszane w sklepach dla zwierząt.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.