Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Goblin jako szczeniak

Niestety nie zrobiłam jego zdjęcia.

Moi rodzice wybrali się na bazar po kwaszeniaki. Oczywiście każde oglądało inne stragany i mój ojczym zaraz się zgubił. Mama wróciła do domu bez ogórków. Była w złym humorze gdy wróciłam z pracy. "Tylko powiedz co on zmalował - mówi o ojczymie. "Co takiego? - pytam."Idz na ogródek i zobacz". Co to może być. Poszłam. Ojczym siedzi przy stoliku ogrodowym a pod jego nogami szczeniaczek. Jakies dziewczyny sprzedawały go i ojczym zamiast z ogórkami wrócił do domu z pieskiem. Miał grube łapki i mordkę jak mały niedzwiadek. Zastanawialiśmy się co z niego wyrośnie. Goblin jest uroczym, wesołym kundelkiem. Kiedy był malutki miał milutkie puchate futerko, teraz ma długą lwią grzywę. Uwielbia bawić się z kotem i z suczką. Ale jest zazdrosny. Kiedy ktoś chce pogłaskać Bezę, wpycha się i z nienacka wyskakuje dając całusy swoim wilgotnym nosem. Ale lubi małą Bezę. Kiedy suczka zje, Goblin wylizuje jej mordkę.

Goblin starszy

Gdy był szczniakiem miał mięciutkie puchate futerko i wszyscy go brali na kolana i głaskali. Gdy urósł ma nadal ładne, czyste futro ale już nie takie puchate. Jest bardzo żywym, kontaktowym pieskiem. Uwielbia głaskanie i pieszczoty i domaga się ich wyskakując wysoko.

 

Goblin zmarł w wieku 7 lat, 2 miesiące po śmierci Bezy.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.