Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Czarek i Estera byly ukochanymi kotami Agi, udzielajacej się na kociej lisćie internetowej. Bylo to ok. 2001 roku. Niestety te urocze koty spotkał smutny los - zostały wywiezione na wieś z powodu nieuzasadnionej obawy o skutki toksoplazmozy. Ich opiekunka byla wtedy w ciązy w szpitalu. Rodzina wywiozła koty bez jej zgody i wiedzy. Przykre jest, że Aga, dowiedziawszy się o tym,  nie zabrała ich spowrotem.

Zanim weźmiesz kota zapoznaj się z faktami o toksoplazmozie

Osoby, które w przyszłości planują posiadanie dziecka powinny zasięgnąć informacji na temat tej choroby oraz poradzić się lekarza, zanim zdecydują się na adopcję kota.

Niebezpieczeństwo związane z posiadaniem kota jest bliskie zeru. Jednak, jeśli ktoś ma obawy, lepiej nie brać kota, niż go porzucać, gdy dziecko ma przyjść na świat.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.