Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Koty Alicji i Karola

Te dwie całkowicie różne kotki nazywają się Boni (syjam) i Kicia (pers). Na zdjęciach mają ok. 7 miesięcy. Nie tylko z wyglądu ze sobą kontrastują, z charakteru tym bardziej. Kicia lubi leniuchować. Jest jej wszystko obojętne - niczym się nie przejmuje. Często kładzie się w przejściu a inni muszą się natrudzić żeby ją ominąć a zarazem nie obudzić :) Lubi chodzić za domownikami i obserwować co wykonują. Jest bardzo ciekawa świata. Boni natomiast jest bardzo żywym kotem, wchodzi gdzie tylko to możliwe, szczególnie na wysoko położone miejsca, skad ma dobry widok na obserwowane terytorium i czuje się bezpiecznie. Lubi zabawy z myszką, ma niesamowity refleks. Trzeba tylko uważać na jej ostre pazury, bo nie ma z nimi żartów. Wbrew kontrastom, żyją ze sobą w symbiozie - nawzajem liżą swoje futerka, często się ze sobą bawią i nigdy się nie kłócą :) Obie łączy wspólna cecha - jak każdy kot przesypiają większość czasu :)


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.