Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Żwirek dla kota

Jakiego żwirku używa twój kot? Jaki jest twoim zdaniem najlepszy żwirek dla kota? Co twemu kotu i tobie najbardziej odpowiada?


cats best eco plus
jest wg nas najlepszy. Wyprobowaliśmy różne żwirki, od mineralnych, przez bentonitowe. Miały swoje wady- po tym bentonitowym robiło się błoto w kuwecie, nic się nie zbrylało i okropnie cuchnęło z kuwety amoniakiem. Potem spróbowaliśmy żwirku silikonowego- był fajny przez pare dni, po tygodniu nadawał się do wyrzucenia. śmierdziało znów amoniakiem i roznosił się po domu. Do tego na samym dnie okropna kałuża. Wyrzucone pieniądze. Potem usłyszeliśmy o cats best, pomimo że odstraszała nas cena, kupiliśmy go na próbę. No i rewelacja. Kuweta nie śmierdzi, od razu się zbryla, kulki można wyrzucać do toalety. No i starcza na długo, około półtora miesiąca (opakowanie 10 litrów).Ma jednak wadę- jest lekki, przykleja się do łapek i roznosi po domu Ale ostatnio przeprowadzamy eksperyment- do kuwety wsypujemy zwykłe trociny. Na razie sprawdzają egzamin i wydają się być ekonomiczniejsze (ok 14 litrów trocin kosztuje około 3 zł)zobaczymy na jak długo starczą. Wokół kuwety roznoszą się podobnie jak cats best eco plus.

Kontakt: A, M i D  |  Data: 14.02.2009

Jakiego żwirku używa twój kot? Jaki jest twoim zdaniem najlepszy żwirek dla kota? Co twemu kotu i tobie najbardziej odpowiada?

 


najlepszy żwirek!
Miałam jedną kotkę i wypróbowała różne rodzaje żwirku. Niedawno kocia rodzina się powiększyła i kuwetę musiałam wymieniać bardzo często. najgorsze było błoto na dnie!
Moja siostra poleciła mi żwirek z BIEDRONKI \"HIGIENI CAT\" rewelacja!
a cena: 3,99!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kontakt: AGA  |  Data: 01.10.2007

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.