Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Mrumka (kot egzotyczny) i Dyzio (czarny o cechach rasowego) zostały podrzucone do jednego z warszawskich schronisk zamknięte w jednym transporterze. Nie wiemy jaka była ich przeszłość - może straciły dom po śmierci opiekuna? W momencie znalezienia były zaniedbane, może siedziały jakiś czas w pustym mieszkaniu?
Mrumka jest kotką bardzo przymilną, łagodną. Uwielbia głaskanie, mruczy, przymila się, wskakuje na kolana. Bez problemu socjalizuje się z innymi kotami. Ale jest indywidualistką i z kotami się nie przyjaĽni.
Mrumka ma krótki futerko lecz bardzo miękkie i robią się w nim kołtuny. Koteczka wymaga regularnego czesania. Była na pewno regularnie czesana przez poprzedniego opiekuna bo jest do tego przyzwyczajona i lubi to.
Mrumka miała szczęśliwe życie w domu adopcyjnym, ale przeżyła tylko kilka lat.
Mrumka znalazła dom w styczniu 2009.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.