Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Rufus i Brandy

Przemiłe kociaczki. Są urocze, przymilne, dwa razy zaszczepione. Kocięta urodziły się w domu 80 letniej staruszki i wychowywały się w ogródku. Praktycznie były to kociaki wychodzące, które chodziły sobie gdzie chciały. Miały koci katar, chore oczy, robaki. U nas zostały odrobaczone, wyleczone z kociego kataru i zaszczepione.

Rufus ma już dom od października 2004.
Brandy ma dom od października 2004.

Brandy w nowym domu

Brandy ma dom od października 2004. Jej towarzyszem jest starszy kocurek.

"Brandy zaaklimatyzowala sie już prawie zupełnie. Odwiedziliśmy weterynarza, kotka jest zdrowa i okazało się, ze już dawno skonczyla 5 miesięcy :-) Koty się polubiły i szaleja po mieszkaniu. Poznają się nawzajem, obserwują i bawią. Wbrew pozorom Brandy ma niezły charakterek, bo jak coś jej się niespodoba to ustawia wiekszego. Apetyt ma niesamowity jak na swoja wielkośc. Jak tylko slyszy, ze ktos jest w kuchni od razu sie zjawia i uroczo popiskujac domaga sie jakiegos keska. Kocurek od momentu pojawienia sie kotki, spowaznial i bardzo sie nia opiekuje. Nie spuszcza jej z oczu i razem zwiedzają kazdy kąt. Mala jest pieszczochem, lubi byc głaskana i tulona ale na własnych warunkach. Mam nadzieję, że bedzie jej sie z nami dobrze żyło."
"A tak w ogóle kotka ma się dobrze, dopiero teraz widzimy jak się zżyła z Budzikiem (starszym kotem), wszędzie za nim chodzi, razem się bawią i nawet śpią już razem. Rzeczywiście dwa koty chowają się lepiej niż jak był sam jeden." (28.03.2005)

Rufus 

4 miesięczny kocurek rudy beżowy o puchatym futerku, jest bardzo ciekwaie umaszczony, bez ciapek. Może jest mieszańcem brytyjczyka?

Rufus i Brandy urodziły się w ogródku staruszek. Kotki bawiły się na dworze, były zadbane i nakarmione lecz staruszka chciała znaleźć dla nich prawdziwy dom aby nie mieszkały w ogródku.
W październiku Rufus znalazł nowy dom w Legionowie, gdzie mieszka ze swoją nową opekunką.

rufus1

 


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.