Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Lili
Lili zamieszkała na Brudnie ze swoją nową panią w lutym 2008.

Znaleziona na Bielanach, przy ul. Żeromskiego , potłuczona, obita, z zakrwawionym noskiem, nadłamanymi kłami i jak się okazało bardzo wieloodpryskowym złamaniem tylnej lewej łapki. Koteczka 7 lutego 2007 została poddana operacji - osteosynteza (łapka jest gwoździowana a kość okalana drutem). Koteczka jest w tej chwili na kuracji antybiotykowej. Czeka ją zdjęcie szwów po 10 dniach operacji, oraz w zależności od zrastania się kości zostanie wyjęty drut. Przewidywany koszt całkowitego wyleczenia wyniesie ok. 600 zł.

Kotka jest uroczą gadułą. Jest bardzo pieszczotliwa. Już w pierwszej dobie po operacji wystawiała do głaskania brzuszek. Jest kotką ciekawską i swoimi pięknymi oczami uważnie śledzi i nasłuchuje wszystko co człowiek do niej mówi. Obserwuje bardzo uważnie. Mimo utrudnień z łapką zawsze wzorcowo załatwia się do kuwetki. Apetyt dopisuje. Niestety przez 2 tygodnie zgodnie z zaleceniami lekarza musi przebywać w klatce ze względu na uraz jakiego może doznać chodząc swobodnie. Dopieszczana jest na miejscu w klatce. Poza tym urazem jakiego doznała jest bardzo zdrową kotką.

Sierpień 2007 - koteczka jest zupełnie zdrowa. Jest przemiłą koteczką, bardzo energicznš i śmiałą. Nie boi się psów ale nie lubi kotów.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.