Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Barbi to klasyczna buraska z białymi łapkami. Jest duża, dorodna i ma piękne duże oczy.
Barbi uwielbia siedziec u człowika na kolanach. Łasi się, domaga się głaskania. Jest łagodna i raczej toleruje inne koty, chociaż ma swoje antypatie i niektórych kotów nie lub. Raczej nie zaprzyjaĽnia się z innymi kotami. Dobrze będzie się czuła w domu bez innych kotów.

Barbi lubi wychodzić i będzie się dobrze czuła w domu z ogródkiem. Trzyma się domu. Lubi chodzić po ogródku, siedzieć na ławce lub wchodzi do domu i siedzi sobie na fotelu. Jest bardzo towarzyska, lub głaskanie i siedzenie u człowieka na kolanach.
Jest zdrowa, dobrze przeszła sterylizację, ładnie je.

Barbi upodobała sobie wolność i chodzienie po ogródku. Zawędrowała do sąsiada mieszkającego 2 domy dalej. Zaczeła przychodzić do nich do domu, łasić się. Ponieważ sąsiedzi pół roku temu straciły kota, postanowili adoptować Barbarkę, która im się bardzo spodobała.

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.