Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Czarcik  - w nowym domu Dyzio

Ur. w czerwcu 2005.
Czarny kocurek mieszaniec z syberyjskim, kastrowany, zaszczepiony.
Czarcik jest uroczym, przymilnym kocurkiem. Uwielbia głaskanie, mruczy, jest kontaktowy, przymilny. Lubi też inne koty i może być towarzyszem dla innego kota.
Ma wadę - nie cierpi siedzienia w transporterze. Kiedys obtarł sobie nosek o kratkę transporterka.

Czarcik jest kotem długowłosym i wymaga czesania (nie tak często jak persa) gdyż robia sie kołtuny. Czarcik bardzo lubi czesanie.


W grudniu 2008 Chrupek, Czarcik i Zula zamieszkały u pani Kasi. Pierwszego dnia pochowały się za meblami ale wkrótce napewno się osmiela. Czekamy na wiesci.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.