Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Diana
Diana jest domową, dorosłą, bardzo ładną trikolorową koteczką (biała w rude i grafitowo-bure łatki). Prawdopodobnie zgubiła się lub została wyrzucona. Znalazła się wieczorem na przystanku tramwajowym, na ruchliwej ulicy. Ogłoszenia o znalezieniu koteczki nie przyniosły rezultatu.
Diana jest oswojona, przymilna. Nadstawia łebek do głaskania ale nie lubi intensywnych pieszczot. Prawdopodobnie jeszcze przeżywa utratę domu bo jest bardzo spokojna. Nie koleguje się z innymi kotami. Właściwie dużo śpi. Jest zdrowa, dobrze przeszła sterylizację, ładnie je.
diana zostaa wysterylizowana w styczniu 2005.
W maju 2005 znalazła dom z ogrodem. Jej towarzyszem jest teraz biały kocurek.

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.