Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Kacprerk

Ur. w listopadzie 2006.
Kocurek - wesoły, rozbrykany, zdrowy.
Młody kocurek, bardzo przymilny, kontaktowy wobec człowieka. Lubi się bawić, aportuje piłeczki. Toleruje inne koty i ładnie się z nimi bawi.
Kacperek został porzucony jako kociak i potem długo chorował. Został uratowany przez panie, które go długo leczyły. Teraz jest już zdrowy.

W styczniu 2008 roku zamieszkał na Woli ze swoim nowym panem. Od razu zapoznał się z mieszkaniem i zadomowił się. Zwiedził wszystkie kąty ocierając się o nogi wszystkich ludzi i domagając się głaskania.
Kacperek jest kotkiem bardzo inteligentnym i szybko nauczył się otwierac lodówkę co zmusiło jego pana do wymyslenia sprytnego zamknięcia.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.