Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Dorosła czarna koteczka wysterylizowana. Jest łagodna, przymilna, uwielbia głaskanie. Jest też przyjazna dla innych kotów i spokojna.
Została znaleziona na Żoliborzu w dzielnicy willowej. Nie wiadomo czy jest porzuconą kotką domową.
Kotka jest zaszczepiona, wysterylizowana i zdrowa. Nie ma żadnych problemów ze zdrowiem.
3 listopada Cytra zamieszkała na Bielanach z Małgorzatą i Leszkiem oraz koteczką o imieniu Kocik.
Pierwsze chwile polegały na zwidzaniu nowego mieszkania. Rezydentka Kocik raczej dla fasonu robiła fu. Była bardzo zaciekawiona ale ostrożna. Pierwszą noc Cytra spędziła w pokoju z Małgorzatą a Kocik z Leszkiem. Obydwu koteczkom apetyt dopisuje.

"Cytra czuje się dobrze i cały czas się nas pilnuje. Już zapomniała, że miała norkę pod narożnikiem i jest zawsze "na widoku". Koty podchodzą do siebie coraz bliżej, leżały już nawet na jednym łóżku ale miłości między nimi jeszcze nie ma. Nasza kotka jest trochę obrażona ale pewnie jej przejdzie i co ciekawe to Cytra próbuje nawiązać kontakt ale nasza się boi."

 


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.