Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Barbi

Dorosła, koteczka buraska z białymi łapkami.
Ma bardzo miękkie, puszyste futerko.
Koteczka jest bardzo przymilna. Łasi się i przewraca na brzuszek do głaskania, trąca ludzi łapką aby ją głaskali. Jest łagodna, nie drapie.

Jedzenie
Jak to tej pory wydaje się, że koteczka lubi wyłącznie chrupki. Jest wybredna i smakują jej chripki Hills, Whiskas. Puszkowego jedzenia nie lubi.

W sierpniu 2004 Barbi znalazła dom. Zamieszkała z młodym małżeństwem w domu z ogródkiem. Początkowo boczyła się i nie chciała jeść. Lecz gdy przeszedł okres adaptacyjny stała się przymilna, wesoła, ładnie je.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.