Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Barnaba

Barnaba jest dużym czarnym kocurem, bardzo przymilnym, lubiącym siedziec na kolanlach u człowieka. Jest zdrowym, dorodnym kastratem, zaszczepionym. Mruczy, uwielbia głaskanie.
Barnaba był kotem domowym, mieszkającym w domu staruszka, który bardzo dbał o niego i kilka innych kotów. Rodzina twierdząc, że starszy pan jest schorowany i zniedołęzniały, załatwiła mu dom opieki. Początkowo zgodzili się aby szukać domów zastępczych dla jego 5 kotów. Potem jednak zwmówili służby ze schroniska, które miały je zabrać. Wszystko odbyło się nagle, w godzinach rannych, gdy wszyscy są zajęci. Nie było więc czasu na ulokowanie gdzies tych kotów. Praktycznie gdyby nie mój przypadkowy telefon tego dnia wszystkie koty pojechałyby na Paluch. Rodzina staruszka chciała miec jak naszybciej problem z głowy i nie rozumieli dlaczego ja "biore sobie kłopot na głowe". Ostatecznie udało się ich przekonac aby cześć kotów zostawili i w ten sposób Barnaba i jego 2 bracia trafili do mnie.

Barnaba zanalazł dom w grudniu 2005.

"Barnabus czuje sie już całkiem swobodnie w nowym domu. Jest niezwykle towarzyski, chodzi za mna jak pies, ciągle domaga sie głaskania i uwielbia siedziec na kolanach. Na początku całą noc rozrabial, choć ostatnio troche się uspokoił i większą cześć nocy przesypia ze mna w łóżku. Uwielbia sie bawić, szczególnie piórkiem i myszka-zabawka oraz wspinać się (i skakac) po meblach i rozłożonej desce do prasowania."

Pierwsze zdjęcie (Barnaba na pomarańczowym fotelu) jest jeszcze z osrodka adopcyjnego, pozostałe zdjęcia to Barnaba już w nowym domu.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.