Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Srebrny kocurek

Bardzo spokojny, grzeczny, kanapowy kot.
srebrny kocurek ma koło 1, 5 roku, zostal wyrzucony z domu na mróz (poprezdni własciciel chyba go bil, bo kuli sie gdy wyciaga sie do niego reke, ale juz coraz mniej). Spał pod drzwiami klatki schodowej, gdzie jedna pani wystawila mu kartonik. Jest (b. miły, daje sie nawet glaskac po brzuszku) i niesmialy, nie bardzo czuje się w towarzystwie innych kotow. Ogolnie jest b. fajnym kotem, a jego futerko jest tak miłe, że ciezko oderwac reke.

Srebrny kocurek znalazł nowy dom w grudniu 2004.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.