Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Włoszka
Włoszka jest przemiłą, spokojną kotką. Nie lubi innych kotów ale nie wchodzi w konflikty. Uwielbia człowieka, domaga się głaskania, głośno mruczy. Jest bardzo łagodna. Lubi noszenie na rękach, pieszczoty.
Nie wiadomo jakie były jej losy. Włoszka została uznana za niepotrzebną i zaniesiona do lecznicy do uśpienia. Byłą w złym stanie - pożółkłe, zmierzwione futerko, zaropiałe oczy. Przy dobrej opiece w ośrodku adopcyjnym jej stan się poprawia. Dostaje antybiotyki i stan oczu już się znacznie poprawił. (18 czerwca 2009).
Jest kotką zdrową. Jest wysterylizowana, zaszczepiona.
Włoszka przeżyła szczęśliwie kilka lat w domu adopcyjnym.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.