Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Cyryl
Uroczy czarny kocurek, kastrowany, zdrowy, zaszczepiony. Jest najbardziej uroczym kotem na świecie - kontaktowy, przymilny, mruczący. Uwielbia głaskanie, siedzenie na kolanach.
Ma taką wadę, że nie cierpi jeżdzenia w transporterze i bardzo się przy tym stresuje.
Cyryl wydaje się być kotem dominującym. Nie wchodzi w żadne konflikty z kotami w ośrodku adopcyjnym ale ostro atakuje nieznajome kocury. Dlatego nie można go adoptować do drugiego kocura.


Cyryl zamieszlał na Bielanach w lipcu 2007.

Historia Cyryla Cyryl, Metody i Barnaba były kotami domowymi, mieszkającym w domu staruszka, który bardzo o nie dbał. Rodzina twierdząc, że starszy pan jest schorowany i zniedołęzniały, załatwiła mu dom opieki. Początkowo zgodzili się aby szukać domów zastępczych dla jego 5 kotów. Potem jednak zwmówili służby ze schroniska, które miały je zabrać. Wszystko odbyło się nagle, w godzinach rannych, gdy wszyscy są zajęci lub w pracy. Nie było więc czasu na znalezienie zastępczych domów. Praktycznie gdyby nie mój przypadkowy telefon tego dnia wszystkie koty pojechałyby na Paluch. Rodzina staruszka chciała miec jak naszybciej problem z głowy i nie rozumieli dlaczego ja "biore sobie kłopot na głowe". Ostatecznie udało się ich przekonac aby cześć kotów zostawili i w ten sposób Barnaba i jego 2 bracia trafili do mnie. Jednego z nich miała zabrać karmicielka z Lomianek, ale rozmysliła się. Dlatego 3 kocurki trafiły do mnie.
Nikt nie wiedział ani jak się nazywają ani w jakim są wieku. Rodzina staruszka twierdziła, że to młode koty. Jednak okazało się, że to 2 najmłodsze kocurki pojechały na Paluch.

Barnaba - uroczy, duży kot - szybko znalazł dom.

Metody zachorował po kastracji. W ciągu 2 dni stan bardzo się bardzo pogorszył. Był intensywnie leczony ale bez skutku. Odszedł 1 grudnia 2005. Lekarze stwierdzli, że był to starszy kot i prawdopodobnie miał mocznicę, która ujawniła się w skutek zabiegu.

Najmłodszym kotem z trójki jest Cyryl. Badajac zęby lekarze stwierdzili, że ma ok. półtora roku. Cyryl długo się adaptował w nowych warunkach. Tak jest często u kotów domowych. Gdy się zaaklimatyzował stał się kotem bardzo przymilnym i kontaktowym do człowieka.
Uwielbia głaskanie, włazi na kolana i przymila sie.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.