Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Rinaldo
Kocurek czarny z białymi łapkami. Został znaleziony na Bielanach wraz z rodzeństwem. Ich matkę zabił samochód.
W listopadzie 2005 Rinaldo zamieszkał z nowa pania i kocurkiem Kafka. Najpierw trochę się boczył ale wkrótce zaaklimatyzował się i stał się miłym mruczacym kotkiem. Kocurki zaprzyjazniły się po paru dniach wzajemnej nieufnosci.
Wiadomości od Rinalda - grudzień 2005
"Spieszę z dobrymi wieściami. Wczoraj chyba wreszcie przełamalismy lody. Z pewnym ociąganiem Rinaldo przesiadł się na fotel obok i przytulił do Kafki, który to zaakceptował. A kiedy poszłam go troszkę pogłaskać to nie spłoszył się jak dotychczas tylko dał się głaskać i głaskać i głaskać i się pręzył na wszystkie strony i wcale nie miał dość aż mi ręka zdrętwiała :-)) I Kafka jakiś łagodniejszy się przy nim zrobił. Juz się nie biją, przez pierwszy dzien - dwa Kafka nie dawał mu spokoju, musiała się bidulka chować po kątach przed nim, ale teraz już jest dobrze, wylegują się razem. "
Wiadomości od Rinalda - grudzień 2005
"Mały juz jest całkiem zadomowiony. Jest najbardziej łagodnym i przytulińskim kotkiem jakiego widziałam. W ogóle nie ma w nim za grosz agresji. Jest tez najbardziej ciekawskim i łakomym kotkiem z jakim miałam do czynienia i za nic ma nasze zakazy. Długo trwało leczenie, bo ma chore zatoki, teraz dopiero udało sie jakoś je podleczyć, mam nadzieję, że trwale. W każdym razie wszystko jest w porządku. "

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.