Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Rufus - kocurek czarne z białymi łapkami

4 kocięta (2 koteczki i 2 kocurki)ostały znalezione na ul. Reymonta na Bielanach. Miały być odłowione z matką. Kotka wysterylizowana i wypuszczona a kotki oddane do adopcji. Niestety kotke zabił samochód.
Jedna koteczka umarła. Była długo leczona ale nie przyniosło to poprawy zdrowia. Pozostałe kociaki nie zaraziły się i były zdrowe.
W listopadzie Rinaldo zamieszkał z nowymi opiekunami i kocrukiem Kafką.
W grudniu nowe domy znalazły Remi i Rufus.

Rufus nazywa się teraz Melman
"Melman to wielki pieszczoch! Zadomowił się tak dobrze, że codziennie rano przychodzi do mnie i prosi o to by się z nim bawić i głaskać go. Poza tym już wie co się robi w kuchni i od razu przychodzi. Przychodzi zawsze choćby był mocno zmęczony i zaspany, no ale dbamy o niego i nie dajemy mu przytyć, ale jego zapędy już znamy i gdyby go nie powstrzymywać z jedzeniem to byłby już okrągły jak kula.

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.