Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Bura koteczka Euro

Koteczka urodzona w lipcu 2004, wysterylizowana. Jej braciszkowie Homer i Onet znaleĽli nowe domy wcześniej.
W marcu 2005 znalazła dom i nazywa się teraz Gabi.

Euro - obecnie nazywa się Gabi

"Wczoraj po obchodzie mieszkania odkryla wspaniale miejsce za szafa, gdzie sie przed nami ukryla. Sami nie wiedzielismy, ze mamy w domu takie zakamarki. W nocy Ania trzy razy do niej wstawala, po dwoch nieudanych probach ok. 5.00 juz razem znalezlismy ja na oknie w kuchni, od razu czmychnela za szafe. Rano kot sie nie ujawnil, podobnie po poludniu, nie ruszyla suchej karmy i dopiero wolowinka na kolacje wyciagnela ja z ukrycia. Od tego czasu caly czas chodzi po mieszkaniu ale troche sie nas boi i reaguje na kazdy nasz ruch ale jak podejdziemy za blisko to od razu ucieka."

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.