Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Luis

kocurek (urodzony kwietniu 2004) biały w szare łatki. Jest dwa razy zaszczepiony, odrobaczony, zdrowy. Ma ładny pyszczek, skośne oczy. Jest łagodny, jeszcze troche nieśmiały ale przy głaskaniu mruczy. Lubi inne koty. Byłby wspaniałym towarzyszem dla drugiego kota.

Kocięta urodziły się z dwóch kotek na osiedłu, gdzie ludzie dobrze traktują koty, dokarmiają. Koty mają otwartą piwnicę oraz budki w bramie. Mimo regulanego dokarmiania maluszki rozchorowały się. Przez jakiś czas mieszkały u karmicielki. Zostały wyleczone, odrobaczone, zaszczepione. W międzyczasie odłowiliśmy dwie kotki, które zostały wysterylizowane. Biało-czarna Tofi, siostrzyczka Luisa, szybko znalazła dom.
Luis został wysterylizowany 23.01.05.

Luis znalazł dom w marcu 2005
Wiadomości od Luisa
"Kot ma się coraz lepiej. Na poczatku mieliśmy problemy z Naszym starym kotem , ponieważ nie chciał zaakceptować Luisa - syczał, warczał, bił łapka, przez co Lui jeszcze bardziej się bał, uciekał pod szafe lub w inne miejsca, skąd bardzo trudno było go wyciągnąć. Jednak już po kilku dniach Baczek(stary kot) przyzwyczaił się do obecności nowego towarzysza i zmienił swoje zachowanie. Nawet zachęca go do zabawy :) Jednak w stosunku do nas jest jeszcze nieufny - mamy nadzieję, że i to za jakis czas sie zmieni :) Ogolnie stosunki miedzy kotami moge okrslic jako dobre :)"

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.