Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Roxana

4 kocięta (1 koteczka i 2 kocurki)ostały znalezione w lipcu na ul. Reymonta na Bielanach. Miały być odłowione z matką. Kotka wysterylizowana i wypuszczona a kotki oddane do adopcji. Niestety kotke zabił samochód. Kociaczki miały wtedy ok. 10 tygodni.
Kociaczki są już zaszczepione, odrobaczone. Są wesołe, bawią się biegają.
Roxana i Rufus maja już po 6 miesięcy i nadal czekaja na swoje domy (grudzień 2005). Sa kotkami wesołymi, rozbrykanymi. Maja niespożyta energię i dużo jedza. Sa zdrowe, na nic nie chorowały, z wyjatkiem przeziębienia.
2 kocurki Remi i Rinaldo zostały już adoptowane.
Rinaldo zamieszkał z młoda pania i młodym kocurkiem (listopad 2005), a Remi również z młoda pania i jej mama, oraz z pieskiem, z którym się od razu zparzyjaznił (grudzień 2005).
W styczniu 2006 Roxana zamieszkała z nową panią i jej kocurkiem.

Początkowo koteczka bała się i chowała za meblami. Kocurek najpierw troche prychał na nową koleżankę. Ale coraz bardziej ją akceptuje. Roxana zwiedziła mieszkanie i potrochu sie zaaklimatyzowuje.

"Chciałam tylko napisać, że Roxanka bawi się już z kocurkiem. Ganiają się po pokojach i łobuzują wspólnie :) poza tym kiedy jest w swoim kocim domku nadstawia się do głaskania i cudnie mruczy. W poniedziałek idziemy pewnie ostatni raz do weterynarza, katarek ustał. teraz tylko będziemy pilnować odpowiedniego momentu na przeprowadzenie sterylizacji. Na razie wygląda na to, że kotki się polubiły. Roxanka ociera się o kocurka i zaczepia go, żeby się bawić, na razie zabawa w chowanego i w berka ewidentnie najbardziej im pasuje :) poza tym wczoraj kotka spała sobie spokojnie na moim łóżku, pierwszy raz tak mocno zasnęła w miejscu tak odsłoniętym :) kot już nie warczy i nie prycha ani na kotkę ani na nas. Chyba sytuacja się już unormowała :) "

 


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.