Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Marcel mieszkał od kociaka u rodziny z dziećmi. Niestety u jednej z córek wystąpiła silna alergia na sierść kota. Jak często bywa w takich razach, nikt z krewnych lub znajomych tej rodziny nie chciał zaopiekować się kotem.

Marcel źle się czuł w ośrodku adopcyjnym. Nie rozumie dlaczego już nie jest w kochającym domu, gdzie był głaskany i pieszczony, i dlaczego nagle znalazł się w nieznanym miejscu, w grupie innych kotów.

Jest ogromnym, dorodnym kotem o błyszczącej sierści. Będzie świetnym towarzyszem dla kogoś kto lubi duże koty.
Po 3 tygodniach przebywania w ośrodku adopcyjnym Marcel zamieszkał w nowym domu z młodym bezdzietnym małżeństwem. Początkowo próbował oznaczyć swój nowy dom i nieźle zalazł za skórę nowym opiekunom. Lecz na szczęście kłopoty zdarzyły się tylko raz.
3 letni Marcel bardzo szybko znalazł nowy dom i było sporo chetnych, którzy zastanawiali się nad adopcją. Na jego popularności zaważył jego urok i miłe usposobienie ale także fakt, że jest kotem domowym, który cały czas przebywał w domu. Wbrew pozorom Marcel z trudem przystosował się do ośrodka adopcyjnego. Okres adaptacji trwał prawie 10 dni.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.