Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Ur. w pazdzierniku 2007
Lutek jest spokojnym młodym kotkiem. Toleruje inne koty. Jest trochę niufny ale uwielbia głaskanie. Gdy zacznie się go głaskać Lutek zaczyna się coraz bardziej domagać pieszczot.
Kotek ma trochę nieprawidłowy zgryz ale to mu w niczym nie przeszkadza. Jest zdrowym kotkiem, zaszczepionym, odrobaczonym.

Niestety Lutek jest bity przez inne koty. W skutek tego stał się kotkiem trzymającym się na uboczu. Chowa się po kątach i przez to jest mało kontaktowy. Sam nigdy nie atakuje innych kotów.

Lutek znalazł dom w styczniu 2009.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.