Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Mokate

kotka 2 lata; rasowy rasa-egzotyczna; kolor: color point; oczy: niebieskie;
wysterylizowana; zaszczepiona; oswojona z psem;
indywidualistka, nieufna wobec obcych, po okresie adaptacyjnym prosi o pieszczoty, nie lubi być brana na ręce; doskonała dla profesjonalisty (osoby, dla której nie będzie pierwszym kotem) lub jako kot dla towarzystwa kota lub psa.

Mokate trafiła do nas rok temu - znaleziona na ulicy w opłakanym stanie. Wyleczona, wysterylizowana, zaszczepiona znalazła dom u pani z 12-letnim synem, gdzie przebywała przez rok. Niestety w lipcu wróciła do nas, gdyż rodzina adoptująca emigruje na stale do USA

W sierpniu 2004 Mokate znalazła nowy dom. Ma teraz towarzyszkę koteczkę buraskę. Nieufna Mokate w nowym domu od razu się zadomowiła. Stała się przymilna, śpi z nowymi opiekunami. Wchodzi na kolana.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.