Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Elitka

koteczka biała w czarne łatki
Elitka jest bardzo żywa, wesoła. Nie usiedzi minuty w jednym miesjcu. Ciągle biega, bawi się. Jej przyjacielem zabaw jest kocurek Gumiś, który cierpliwie znosi jej skoki i tarmoszenie za głowę. Idealne byloby gdyby kotki mogły być razem.

Jest zdrowa, zaszczepiona. Urodziła się w czerwcu 2005. W styczniu 2006 została wysterylizowana.
Znalazła dom w lipcu 2006.

 W lipcu 2006 Elitka zamieszkała na Bemowie z panią Marzeną i jej mężem. Jej towarzyszką zabaw jest trikolorka Whisky. Początkowo kotekczki były wobec siebie nieufne ale wkrótce się zaprzyjaĽniły.
W nowym domu Elitka polubiła swoich nowych opiekunów, stałą się bardzo przymilna i wesoła.

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.