Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Nutka - Eliza

Bura, młoda koteczka. Jest łagodna, przymilna, wesoła, nauczona czystości.
Jest domowym kotkiem, który do lutego 2004 mieszkał w gromadce kotów starszej pani. Jego opiekunka zmarła nagle w szpitalu w trakcie operacji.
W ciągu 2 dni wolontariusze Canisu musieli zabrac do siebie lub do tymczasowych domów kilanaście kotów. Wszystkie znalazły schronienie, jednak większość z nich tymczasowo i teraz szukają stałych domów.

W marcu 2004 koteczka znalazła nowy dom. Jest teraz towarzyszką kotka Bemolka adoptowanego tez z Canisu. Kotki na początku nie za bardzo się lubiły ale powoli lody zostały przełamane.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.