Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Trzy urocze, małe buraski, kocurki. Są wesołe, zabawne. Kocięta miały poważnie chore oczy. Obecnie dwa z nich całkowicie wyzdrowiały. Jeden zaś ma uszkodzone oczka i prawdopodobnie nie widzi. Niewidomy kot radzi sobie bardzo dobrze jeśli jest w domu, gdzie zna układ mebli. Jest też nadzieja, że kociaczek z czasem będzie widział coś więcej i będzie sobie radził jeszcze lepiej.
W lipcu 2003 niewidomy Placek znalazł nowy dom.
W styczniu 2004 znalazł dom Wacek, a w lutym Pankracek.

Historia Wacka, Placka i Pankracka.
Chłopaki z ulicy Magiera 18. Prawdopodobnie nie są rodzeństwem. Pankracek jest najmniejszy i najmłodszy. Kiedy zgarnięty został z ulicy miał jeszcze niebieskie oczka. Chłopcy byli w strasznym stanie. Zaawansowany katar koci spowodował u Placka uszkodzenia gałki ocznej. Placek słabo widzi, lub nie widzi wcale. Trudno jednak się tego domyśleć, bo braki w widzeniu znakomicie nadrabia słuchem. ¦wietnie radzi sobie w mieszkaniu, jest bardzo energiczny i bawi się z kolegami. Jest największy z trójki. Pankracek, najmłodszy, uwielbia ciamkać inne koty, wyraźnie lubi kocie towarzystwo, chętnie zamieszka w domu, gdzie jest już kot. Wszystkie trzy maluchy są bardzo wesołe, chętnie się bawią, ale nie są psotne.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.