Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Olivia
Młoda koteczka urodzona prawdopodobobnie w lipcu 2004. Ma prześliczne marmurkowe futerko z beżowymi obrzeżami, białe łapki i brzuszek. Olivia jest przemiłą, mruczącą koteczką. Łasi się, zagaduje. Lubi inne koty ale jak to młody kociak uwielbia zabawy i gonitwy.
Olivia zostaa zaszczepiona w styczniu 2005, a w lutym wysterylizowana.
W marcu 2005 zamieszkała u rodziny z synem, w wieku szkoły podstawowej. Szybko się zadomowiła, jest zdrowa, przymilna. Nowi opiekunowie zrobili jej legowisko na lodówce, gdzie najlepiej lubi siedziec.

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.