Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Ragibus

Rudy kociacek 3 miesięczny urodzony na Żoliborskim osiedlu mieszkaniowym. Dwa lata wcześniej ktoś porzucił tam jego mamę, domową koteczkę (mieszkaniec ze syjamem) o niebieskich oczach i białym futerku w beżowe łatki.
Latem 2004 prowadziliśmy tam akcję sterylizacji kotów. Niestety mama rudaska okazała się tak sprytna, że nie dała się złapać. Za to wysterylizowane zostały jej 2 dorosłe córki. Kociętami zaopiekowała się tymczasowo młoda dziewczyna, która wraz ze starszą panią dokarmia kocią kolonię. Kocięta zostały wyleczone, odrobaczone i zaszczepione.

Rudasek szybko się oswoił i w sierpniu 2004 znalazł dom. Mieszka teraz w domu z ogródkiem pod Warszawą, z rodziną z 9-letnią córką. W domu jest dużo zwierząt: psy, rybki.

Ragibus

Kotek (łobuziak jakich mało) wodzi za nos obydwa psy i on jest królem domowych zwierząt. Pięknie sie rozwija fizycznie, jest bardzo zaradny i władczy (toleruje tylko tych których zna).


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.