Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Buraska w odcieniu złotym - jest to wysterylizowana młoda koteczka, przymilna, głaszcząca się. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Koteczka jest nieufna i boi się innych kotów. Ale gdy się ją weĽmie na kolana i głaszcze, kotka nadstawia łepek i układa się do głaskania.

Złotka mieszkała na cmentarzu. Zaprzyjazniła się tam ze starszą panią, która często odwiedzała grób. Staruszka lubiła siedzieć na cmentarnej ławeczce i wtedy Złotka (zwana wtedy Myszka), przychodziła do niej na kolana i siedziały sobie razem. Pani ogrzewała kotkę pod płaszczem. Całą zimę przynosiła jej smakołyki i opiekowała się nią. Niestety tamtejsi księża rozpoczęli akcję tępienia kotów na cmentarzu. Złotka została zabrana na sterylizację ale do swojego rewiru nie mogła już wrócić. Próbowaliśmy namówić starszą panią aby wzięła Złotkę do domu. Ponieważ rok wcześniej przygarnęła inna kotkę z cmentarza. Niestety jej rodzina się sprzeciwiła się temu.

Złotka jest nieśmiała lecz bardzo przymilna. Jest spokojna, niewybredna.

Jedzenie
Ma skłonności do tycia ale można to kontrolować. Bardzo lubi mięso, podroby. Jest przyzwyczajona do chrupek - rano dostaje garść Hillsa a potem inne chrupki. Lubi też puszkowe, chociaż nie jest łakoma i ustępuje innym kotom.

Od wiosny 2004 Złotka zamieszkała tymczasowo u pani Ani. Koteczka Ľle się czuła w osrodku adopcyjnym. Nie lubiła bigających młodych kotów i własciwie tylko siedziała w swoim ulubionym koszyku. Dlatego też pani Ania postanowiła wziac ja do siebie, aby czekała na odopcję w mieszkaniu, gdzie sa tylko 2 koty.
U pani Ani Złotka zadomowiła się, zaprzyjaĽniła się z jej kocurami. Jej charakter zupełnie się zmienił - stała się przymilna, towarzyska, przyjacielska. W marcu 2005 pani Ania podjęła decyzję aby Złotka została u niej na zawsze.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.