Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Wedel i Menelek
Dwa buraski adoptowane latem 2005.
Wiadomości od opiekunki kotków,pani Magdy.

"W lato wzięłam dwa buraski - Snickersa i Wedla. Po śmierci Snickersa wzięłam od pani Joli ich brata, który dostał imię Menelek.
Chciałam tylko przesłać zdjęcia moich pociech. Jak ostatnio mówiłam Pani Joli - Menel przestał być dzikim kotem. Od miesiąca pozwala się głaskać, miziać i powoli zaczyna dawać brać się na ręce. Oswajanie bardzo długo trwało, ale teraz widać, że z niego szczęśliwy kot. Wedel od samego początku jest głównie "kolankowym" kotem. Bije rekordy w mruczeniu i chodzi za mną krok w krok. Chciałam bardzo podziękować za moje pociechy. Teraz nie wyobrażam sobie bez nich domu."
(23 stycznia 2006)

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.