Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Karmelo
Karmelek - marmurkowy kocurek - został znaleziony w piwnicy jako ok. 2 tygodniowy kociaczek. Osoba, która go znalazła nie chciała podjąć się opieki nad maluszkiem, który wymaga karmienia smoczkiem.
Zaczęła przez znajomych szukać kogoś kto weżmie kociaka. Gdy jedna z nas podjęła się opieki nad kotkiem, okazało się, że kontakt telefoniczny się urwał i przez kilka godzin nie można było dowiedzieć się co się z maluszkiem dzieje. Gdy póĽnym wieczorem udało mi się wreszczie dodzwonić do znajomej, która wszczęła ten alarm, dowiedziałam się, że osoba, która kotka znalazła, postanowiła nie zawracać sobie dalej głowy i zaniosła kotka do uśpenia do lecznicy na Krasińskiego.
Było póĽno, lecznica zamknięta i mogliśmy się jedynie pocieszać ze próbowaliśmy.

Jakie było nasze zaskoczenie, gdy następnego dnia udaliśmy się do tej lecznicy ze swoimi kotami i okazało się, że kociaczek nie został uśpiony.
Prosiliśmy o opiekę nad kotkiem starszą panią, która go odchowała i tak jej się spodobał, że postanowiła go sobie zatrzymać. Niestety schorowany mąż starszej pani nienawidzi kotów i próbuje je wygonić z mieszkania. Dlatego postanowiła szukać Karmelkowi domu.

Karmelek jest przemiłym, łaszącym się, mruczącym kotkiem. Lubi się bawić, zaczepia do głaskania. Jest bardzo kontaktowy.
Karmelek urodzil się w lipcu 2004, jest zaszczepiony, odrobaczony.
Snikers i Nikita

"Na początku nie było między nimi słodko ale teraz szaleją za sobą Razem się bawia no i mają wilczy apetyt Wydaje nam się że sa razem szczęśliwe."


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.